امروز پنج شنبه, 27 دی 1397 - Thu 01 17 2019

منو

طرح واگذاری مدیریت بیمارستان‌ها به پرسنل

حمیدرضا عزیزی فارسانی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: طرح واگذاری مدیریت بیمارستانی به پرسنل به معنای استقلال بیمارستان‌ها از دانشگاه‌های علوم پزشکی نیست بلکه تفویض اختیارات به کارکنان و پرسنل بیمارستان‌ها از اهداف اجرای این طرح است.

وی ادامه داد:

 

افزایش کمی و کیفی خدمات بیمارستان‌ها، رقابتی کردن فعالیت‌های بیمارستانی در راستای بهبود خدمات و افزایش رضایت مردم از بخش بهداشت و درمان از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

 

عزیزی تصریح کرد: نحوه اداره بیمارستان‌ها در طرح واگذاری مدیریت بیمارستانی با استفاده از بندهای قانون مدیریت خدمات کشوری و انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با پرسنل و روسای بیمارستان‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام می‌شود.

 به گفته وی، با اجرای صحیح مواد این طرح انتظار می‌رود ارائه خدمات درمانی به مردم بهبود یابد. عزیزی افزود: واگذاری مدیریت بیمارستانی به کارکنان بیمارستان‌ها و بخش‌ها طرحی جدید است که جزئیات روش اجرایی آن در مرحله تدوین نهایی قرار دارد.

 وی اظهار داشت: این طرح تا قبل از پایان امسال قرار است در پنج بیمارستان تهران به صورت آزمایشی اجرا شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشدمجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید